SUNDSVIK SUMMER CAMP

HÄNG MED PÅ ÅRETS ROLIGASTE SOMMARLÄGER!

Sommarläger på Sundsvik 30 juli – 4 augusti! För alla ungdomar som är födda 2011 och äldre

Vi hoppas ni är lika taggade som vi är på ett fantastiskt sommarläger på Sundsviksgården utanför Uddevalla. Det blir en vecka för nya minnen med vänner och Jesus. Det kommer bli tävlingar, mycket bad och underbara Gudstjänster. Lägret görs av Saronkyrkan i Göteborg och Salemkyrkan i Vargön. Pris 1000 kr

Om det är din första gång som du följer med på läger med Salemkyrkan eller om du är målsman och vill anmäla din ungdom till sommarlägret så vill vi gärna komma i kontakt med dig för att berätta mer om upplägg, deltagande och generell info om lägret :)Hör då gärna av dig till vår ungdomspastor Daniel Thorvaldsson på: 0721-609619. OBS! Är du 16 år får du anmäla dig själv.Är du under 16 år behöver en förälder anmäla dig.Platserna kan ta slut  – först till kvarn.Vill du som förälder hjälpa till med att laga mat på lägret? Hör av dig till någon av oss: felicia.holke@saron.sedaniel.thorvaldsson@salemkyrkan.nu 

Anmäl dig här:

ANMÄLAN SUNDSVIK